wyszukiwanie zaawansowane
1 » O firmie2

O firmie

     Firma KW Plast została założona w 2017 roku. Pośród tak wielu firm znajdujących się na polskim rynku nie miała zbyt wielkiej siły przebicia, jednak dzięki zaangażowaniu młodego zespołu, firma rozwija się w tempie błyskawicznym. Na dzień dzisiejszy współpracujemy z wieloma firmami na polskim, ale także zagranicznym rynku, którzy są liderami w branży hydraulicznej i wiertniczej. Niezwykle cenny jest dla nas klient indywidualny. Ważny jest dla nas Państwa czas, dlatego oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań i produkty o znakomitym stosunku jakości do ceny. Najważniejsza jest dla nas Państwa satysfakcja po transakcji. Zróżnicowana oferta pozwala nam zaproponować Państwu najlepsze rozwiązanie dla Państwa potrzeb.
 

     Do głównych atutów firmy KW Plast należą m.in. młody zespół, pragnący unowocześnić branże hydrauliczną i wiertniczą oraz nowoczesne linie produkcyjne. Uwa­żamy, że to dzię­ki dzia­łal­no­ści na­szej firmy pol­ski klient o­trzy­mu­je jeden z naj­lep­szych pro­duktów w Eu­ro­pie w bar­dzo kon­ku­ren­cyj­nej cenie. KW Plast jest jedną z najszybciej rozwijających się firm z branży w Polsce. Spółka KW Plast wdraża nowoczesną technologię, a produkowane przez nas towary są najwyższej jakości.
 

     Dysponujemy  rurami o średnicy 110,125,140,160,200 w normie PN10 oraz PN12,5. W naszej ofercie posiadamy również szeroki asortyment armatury studziennej, m.in. głowice studzienne, zaślepki,  pokrywy do studni a także szeroki wybór preparatów wiertniczych takich jak bentonity, polimery, związki ułatwiające rozruch nowych i starych studni oraz narzędzia wiertnicze, a także pompy głębinowe, spalinowe, hydroforowe oraz zatapialne. W naszej ofercie znajduje się ogromny zakres produktów do nawadniania. Nasze produkty posiadają certyfikaty i zezwolenia wymagane na rynku polskim. Na sprzedawane przez nas urządzenia udzielamy gwarancji 24 miesiące. Setki zadowolonych klientów to nasza najlepsza referencja.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl